Víkend z Aztéckou šamankou Nyx Lopez.

Zveme všechny zájemce na Víkendy z Aztéckou šamankou Nyx Lopez. 

25.8. – 27.8.2017  Meditárna , Kamenná brána Dubňany.
Nyx bude v čechách celý srpen, je možné se k ní objednat na individuální léčení, masáže, a čtení z měsíčního orákula.

 

  1. workshop
  2. noční ceremonie
  3. osobní léčení

 

Workshop

zahrnuje Atravez pohyb a jógové pozice, které posilují energie z energetických center známých jako pole odemčení. Skrze vědomé dýchání a znovunabytí své síly vstoupíme do své vlastní ženské i mužské energie. Některé paměťové vzorce, které nám už neslouží, jsou vymazány.

Otevřeme se hlasu a zpěvu vesmíru, což pomáhá zmírnit neplodnost, uvolnit  vztek a strach z mužské energie jako rodinnou zátěž a spojí nás s mateřskou, zemskou energii.

Tanec a pohyb pro integraci emocí a vzpomínek, které vznikly v minulosti.

Na závěr skrze kontemplativní meditací najdeme uvolnění a ochráníme naši sílu a moc.

Počet míst omezen!

Přihlášky na emai: lubica.s@tiscali.cz nebo 602351277

Informace o šamance:

Nyx se narodila v rodině rolníků Michoacana, kteří velmi lpěli na přírodě a na zvycích předků. Nyx byla vždy ve spojení s duchy a s duchovním světem.

Ve 12 letech se setkala s bhakti jógou v ášramu v Indii, kde žila 5 let. Cítila jako své poslání býti kněžkou.

Poté se učila u velkého šamana Maria Sabina práci s medicínami ( peyote a psilocybe).

Stala se Aztéckou tanečnicí, je také tanečnicí slunce a svými tanci čistí a otevírá portály mezi materiálním a duchovním světem.

V Tibetu se setkala se svým dalším učitelem mistrem Čhögjal rimponchem Namkhai Norbhu a s mistrem Maulana Kypru, který ji zasvětili do budhismu, muslimského súfismu, kabaly, metafyziky.

Prošla také přípravou na přirozený porod, práci s dětmi a dospívajícími.

Je „maestrou“ alternativních terapií, dynamické meditace a ajurvédy.

O sobě říká:

„Moje práce integruje dávné tradice a moderní potřeby dnešního člověka. Mým cílem je dosažení jeho fyzické, emocionální, duchovní a duševní integrity.

Další z mých velkých učitelů Kundalini jógy je Yogibhajan, od něj sdílím jako speciální dárek pohybovou meditaci s názvem Bhangara.

Mým posláním a záměrem je sdílení mých znalostí od našich předků pro budoucí generace, od matky přírody až k rozkvětu světla v nás.

Věnuji se také Atravez zpěvu, léčivým masážím (zahrnují reiki, shiatzu, šamanské techniky, energetické čištění), ohňovým obřadům a kmenovým tancům Indů a Aztéků. Dále se zabývám zpěvem manter a šamanských písní, výkladem karet měsíčního orákula, aurickým a energetickým čištěním, pranayamou a očistou mysli skrze dýchání a meditací Medina.“

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *