Vendula Kociánová - Labužnice života

V každé životní situaci jsem našla díky svému příběhu z dětství pozitivní stranu. Vím, že neexistuje žádný viník ani oběť. Ukazuji lidem, že lze vyřešit cokoli a tou nejjednodušší cestou! Co není jednoduché, nepatří do mého světa a tak lidem předávám skutečně JednoDuché návody, jak zachytit svůj život v těch nejlepších barvách.
 
Nejvíce mě baví propojovat hmotu s duchem, což je náš hlavní úkol na planetě. Produchovněná hmota vytváří harmonii a to nám pak přitahuje do života harmonické situace. Nemám žádné tituly ani kurzy. Vše, co umím, mě učil sám život a často velmi surovou formou.
 
Na nic si nehraju. Za mě je nejlepší učitel ten, který se nemusel nic učit u druhých, ale ten, který sám zažil, sám prožil a sám zpracoval látku života. Jedině tak může mít své poznání zapsané až na genetickou úroveň a předávat vše autenticky bez ezokeců a pouček.

SEBEVĚDOMÍ JE PRODUKTEM SEBELÁSKY

 
Sebevědomí je fenomén, který systematicky budujeme a ničíme celý život. Kdo nepřijal sám sebe ve všech fázích života i s tím, co se mu dvakrát nelíbí a na co není pyšný, tvoří energetický špunt ve svém srdci, které není schopno zaplnit se láskou. A když nemiluji sebe, nemiluji ani druhé. Když to není skutečná láska vyvěrající z vlastní naplněnosti, je to prachobyčejná závislost.
 
Jak se začít milovat? To se dozvíte na přednášce, která může být i vedena jako beseda.