Moje projekty

Rodinné konstelace

Seminář rodinných konstelací je určen všem, kteří hledají cestu ke šťastnějšímu žití, mají zájem vzít život do vlastních rukou.

Více informací →

Moudrost lůna a Esence ženy

Esence ženy je přirozený stav našeho já, ve kterém se cítíme být ženou, je skrytá uvnitř nás ,jakoby spící, ale je tu. Esence je přítomna neustále.

Více informací →

Ženské kruhy

"V KRUHU SE PROBOUZÍME" Ráda bych Vás všechny ženy pozvala k zapojení se do sítě žen, které se chtějí sladit ve své přirozenosti.

Více informací →

Škola : Moudrost ženy v nás

Pokud máš pocit, že by jsi ráda poznala sama sebe a naladila se na svou moudrost, znovu jí objevila a rozpoznala. Vydej se se s námi na roční cestu ženy.

Více informací →

Co o nás řekli v médiích

Kdo jsem ?

Narodila jsem se v Bratislavě. Tatínek byl Slovák narozený v Paříži a maminka na Moravě.

Stále jsem cítila velkou vnitřní sílu usídlit se na Moravě. A dnes chápu, že i tohle jsem si vysnila. Vše o co požádáme se nám  splní. A to jsem pochopila na mé cestě životem. Mé celoživotní studium duchovních nauk mě přivedlo až k rozpomenutí si na posvátné ženství a na to kdo JSEM. Je to nádherná ženská cesta, na ní jsem hodně cestovala objevila hloubku ženské moudrosti, ženských rituálů , ženské archetypy a hlavně našla sama sebe svou Esenci.

Na jeseň 2014 jsem se  stala kněžkou Bohyně bohyně Živeny .

V současné době vedu  ženské kruhy, meditace, rodinné konstelace,  , pohyby duší a tvořivé debaty, sezónní ceremonie jakou je Jarní rovnodennost, Podzimní rovnodennost, Letní a Zimní Slunovrat.

Pracuji i individuálně při osobních konzultacích. 

S velkou láskou ráda  pomáhám ženám, které chtějí pocítit svou vlastní ženskou podstatu, dovolit si ji vyjádřit v tvořivosti a věřit v sebe sama.