MARTINA MELOUNOVÁ

Martina působí jako lektorka jógy a seminářů, zaměřených na ženské zdraví a plodnost/tvořivost, a jako překladatelka odborných knih s danou tématikou.

Nabízí masáže na podporu plodnosti, které se naučila od britské lektorky Clare Spink. U amerických lektorů Dr. Azry a Seren Bertrandových studovala “moudrost lůna” - dávné učení, pojící se s naší základní životní silou, sexualitou, prenatální psychologií, bioenergetikou i prací s dotekem.

Martina miluje lidi i samotu, přírodu, bylinky a vůně, okamžiky božího spojení i rituály běžného dne.

PÉČE O ŽENSKÉ LŮNO

Ženské lůno nese holografický otisk Boha/Bohyně. Díky tomu můžeme tvořit svůj život podle svých představ, ruku v ruce se samotným Stvořitelem. V našem lůně se nachází naše dary i stíny, radosti i bolesti z našich současných intimních životů i života naší rodové linie.

 

Čím více odhalíme, co se v našem lůně skrývá, tím lehčeji a radostněji se nám bude žít. Tím méně nás budou ovládat programy našeho podvědomí. Tím více se propojíme se svými drahými partnery, Zemí a Matkou Boží. Tím více se přiblížíme či dokonce se ocitneme ve stavu, který se nazývá posvátná jednota.

 

Pojďte se se mnou vydat na objevnou cestu vaším lůnem, spojit se s portálem mezi světy, který se nachází přímo ve vašem těle. Povíme si, co dělá ženskému lůnu dobře, co jej vyživuje, a v druhé polovině našeho setkání vás provedu meditací, kdy se spojíte se svým vlastním hlasem lůna. Těším se na Vás!